MTZmototechnika MX Team

Partneři

Děda T fotil na Slapsko-Sedlčanském poháru ve Voticích

před 10 měsíci


ECMO 2018

před 10 měsíci

V sobotu 5.5.2018 začíná letošní sezona ECMO CLASSIC MOTOKROS prvním závodem v Dánském Svendborg. Stejně jako v loňském roce jsou vypsány třídy 30+  50+  60+  66+  72+. I letos se evropských závodů zúčastní velký počet českých jezdců.Už na první závod do Dánska je jich přihlášeno 25 ve všech třídách.

Přejeme všem šťastnou cestu do dalekého Dánska a držíme palce při samotných závodech.  


Foto z Pacova od Dědy T

před 10 měsíci


Děda T fotil na ŠACu v Klukách

před 10 měsíci


Ondřej Herink na halovém tréninku v Německu

před 11 měsíciMMČR Kaplice 2018

před 11 měsíci


ŠAC 31.3.2018 v Netolicích je ZRUŠEN!!!

před 11 měsíci


Informace ke Kůta MMČR motokrosu 2018

před 11 měsíci

Vážení, dovolte mi abych Vás oslovil s nadcházející sezónou s několika málo prvotními informacemi a zaslal Vám zároveň v akreditační formulář na letošní rok.

Na úvod mi dovolte abych vyjádřil poděkování panu Aleši Buksovi za dlouholetou podporu motokrosovému šampionátu a popřál mu mnoho úspěchů s jeho týmem s nímž nadále bude v šampionátu pokračovat. Jak je z uvedeného patrné, pan Aleš Buksa skončil jakožto generální partner a po mnoha jednáních došlo k dohodě s novým generálním partnerem společností Kůta servis s.r.o. Pro letošní rok tedy ponese šampionát oficiální název "Kůta MM ČR motokrosu 2018". 

V rámci sportovního formátu nedochází v podstatě k žádným změnám. Nadále pojedeme třídy MX1, MX2, Ženy a Veterán. Po několika letech se do seriálu vrací závěrečný závod družstev a to v Dalečíně 23.9.2018. Den předtím se zde zároveň pojede i závod MM ČR juniorů a tak to bude takový malý motokrosový svátek. Více informací k tomuto "dvojzávodu" budou zveřejněny později.

Nyní již jen praktické informace a to k akreditacím (pro média). Na adrese níže naleznete ke stažení akreditační formulář, který vyplněný prosím zašlete včas na adresu press@ceskymotokros.cz

Na závěr ještě dodám, že jsme pro letošní rok již definitivně opustili adresu czechmx.cz a dále budeme užívat již jen ceskymotokros.cz. Pod tímto "názvem" nás stejně tak najdete i na Facebooku, YouTube a plánujeme i založení Twitteru a Instagramu.

Akreditační formulář

Děkuji a s přátelským pozdravem

Richard Gironi
Gironi s.r.o. promotér Kůta MM ČR motokrosu

Příprava na novou sezónu vrcholí!

před 11 měsíci

MTZmototechnika MX Team se na letošní sezónu připravuje i v zahraničí. Jezdec Jiří Kalina nám zaslal fotky z Cremona v Itálii.


Propozice ŠAC 2018

před 12 měsíci

Pro účastníky Šumavského Amatér Cupu jsou ZDE k přečtení nové propozice na rok 2018.Sedlčansko – Slapský Speedcross 2018

před 12 měsíci

14.04. - Podluhy

01.05. - Votice

30.06. - Slapy

01.09 - Slapy  Memoriál Otakara Tomana

22.09. - Kluky u Písku

13.10. - Zalány

27.10. - Sedlčany


Kalendář ŠAC 2018

před rokem


Soustředění SMS, Pacov, 24.3.2018

před rokem

Stejně jako v minulých třech letech, bude ještě před zahájením sezóny JČ KP uspořádáno SMS soustředění pro jezdce jihočeského střediska. Tentokráte bude uspořádáno ve spolupráci s východočeským střediskem SMS Pardubice Martina Novotného a bude tudíž určeno pro jezdce obou středisek. Uskuteční se v Pacově, v sobotu, 24. března, tedy ještě před zahájením sezóny a nebude kolidovat ani s žádným závodem ostatních seriálů. Jako každý rok proběhne školení jezdců na Sportovní řády FMS pro motokros vč. přílohy pro SMS 2018, uskuteční se též školení ze strany trenéra, technického komisaře a zdravotníka. Jezdci si budou moci udělat technickou přejímku svého motocyklu pro sezónu 2018. Doufejme, že to počasí dovolí a součástí soustředění bude i trénování pod dohledem trenéra (v případě nepřízně počasí alespoň na zkrácené trati). Občerstvení bude zajištěno. Bližší informace ještě přineseme v týdnu před akcí.

Evžen Zadražil, SMS Jižní Čechy 


Aktualizace souhrnného kalendáře MX podniků sezóny 2018

před rokem

Aktualizovaný souhrnný kalendář motokrosových podniků sezóny 2018 Vám přinášíme ZDE.

Autoklub ČR dnes oznámil změnu jednoho pořadatele MMČR Junior a změnu ve dvou termínech. Ve dvou termínech se též změnil kalendář seriálu ŠAC, což je v přehledu také aktuálně zakomponováno. Závody MMČR Senior a závody podniků uvedených SMS zůstávají beze změn. V případě dalších změn Vás určitě  budeme informovat.

Evžen Zadražil, SMS Jižní Čechy


Kalendář SMS Jižní Čechy 2018 + souhrnný kalendář MX podniků 2018

před rokem

Přinášíme Vám kalendář SMS Jižní Čechy, tedy Jihočeského KP v motokrosu 2018:

so 21.4. Pacov

so 19.5. Netolice

so 2.6. Kluky

so 16.6. Kaplice

so 18.8. Jinín

ne 16.9. Votice

so 6.10. Kluky

Tvorba nebyla vůbec jednoduchá, neboť závodů musí být sedm a nesmí kolidovat ve stejné víkendy se závody MMČR Junior a Senior. A pořadatelů, schopných udělat závody KP na odpovídající úrovni je málo. Navíc je podmínkou, aby nekolidovaly jednotlivé závody jihočeského, západočeského a středočeského střediska. Střediska východních Čech a Moravy si dělají kalendáře své, jezdecky s těmi našimi v podstatě nekolidují. Kalendář sestavuje ještě středsko VVL, které pojede přeborové závody pouze třídy 50ccm, ostatní třídy budou jen pohárové. Bude zveřejněno později.

Souhrnný kalendář motokrosových závodů 2018 Vám pak přinášíme ZDE. Najdete v něm na jedné straně A4 termíny MMČR Senior, MMČR Junior, dále pak Krajské přebory jižních, západních a středních Čech a také termíny seriálu Šumavský Amater Cup. Jako vždy jsou dále doplněny termíny dalších zajímavých podniků.

Evžen Zadražil, SMS Jižní Čechy


« Previous 1 2 3 4 5 6 8 10 Next »

MTZmototechnika MX Team

© 2017 Všechna práva vyhrazena. Přihlášení do administrace.